DK
Søg
Om os
Kontaktpersoner/udvalg
Bliv medlem
Aktiviteter og faciliteter
Historien
Bestyrelsen
Vedtægter
Klubmodul APP
Samtykke
EVENTS
Kalender
Ungdom
Ungdomsvenlig sejlklub
Forældreinformation
Kontaktliste
Kapsejlads
Kapsejlads hjem
Finnjolle
Tirsdagssejladser
DS Sejladsbestemmelser
DS banekort
Resultater 2023
Resultater 2022
Resultater 2021
Resultater 2020
Resultater 2019
Resultater 2018
Gastebørs
Klubmesterskab
Klubmesterskab 2023
Resultater 2022
Resultater 2021
Resultater 2020
Resultater 2019
Resultater 2018
Dragør 2star
Dragør 2star 2023
Resultater 2023
Resultater 2022
Resultater 2021
Resultater 2020
Resultater 2019
Resultater 2018
Andre stævner
Scan-kap 99 DM 2022
Sejlerskole
Om sejlerskolen
Book en båd
Havne- og klubliv
SUP
Ukendt brugernavn/password
*
*
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
DK
Klubmodul henter siden
Fremtidige begivenheder
Måned
Uge
Agenda
Måned
Uge
Agenda
Udskriv
Se kalender på hjemmesiden
Maj
17.05.2024
07:00-24:00
Ungdom - Tornado reserveret som følgebåd til fælle
18.05.2024
00:00-24:00
Ungdom - Tornado reserveret som følgebåd til fælle
19.05.2024
00:00-20:00
Ungdom - Tornado reserveret som følgebåd til fælle
20.05.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning for nybegyndere, 1. sal booket
20.05.2024
17:15-20:00
Ungdom - træning for let øvede og øvede, 1. sal bo
25.05.2024
09:00-13:00
1. sal udlånt til Caféen
27.05.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning for nybegyndere, 1. sal booket
27.05.2024
17:15-20:00
Ungdom - træning for let øvede og øvede, 1. sal bo
Juni
01.06.2024
08:00-18:00
Dragør 2Star Saltholm Rundt
03.06.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning for nybegyndere, 1. sal booket
03.06.2024
17:15-20:00
Ungdom - træning for let øvede og øvede, 1. sal bo
10.06.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning for nybegyndere, 1. sal booket
10.06.2024
17:15-20:00
Ungdom - træning for let øvede og øvede, 1. sal bo
17.06.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning for nybegyndere, 1. sal booket
17.06.2024
17:15-20:00
Ungdom - træning for let øvede og øvede, 1. sal bo
24.06.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning for nybegyndere, 1. sal booket
24.06.2024
17:15-20:00
Ungdom - træning for let øvede og øvede, 1. sal bo
August
05.08.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
05.08.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
12.08.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
12.08.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
19.08.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
19.08.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
26.08.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
26.08.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
September
02.09.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
02.09.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
07.09.2024
08:00-18:00
DS Ungdom Klubmesterskab, 1. sal booket
09.09.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
09.09.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
16.09.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
16.09.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
23.09.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
23.09.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
30.09.2024
15:30-17:00
Ungdom - træning nybegyndere, 1. sal booket
30.09.2024
17:15-20:00
Ungdom - let øvede og øvede, 1. sal booket
Oktober
05.10.2024
14:00-16:00
Standernedhaling
November
23.11.2024
12:00-18:00
1. sal udlånt til Caféen